Chenar din poliuretan, Manavi, CR810BL - 21x1.8x21 cm
53,43 RON
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
- În stoc la elegance-decor.ro
- Vândut de elegance-decor.ro
- Comandă direct la magazin
- 10 persoane urmăresc acest produs
- Comandat de 52 ori în ultimele 7 zile
- Produs 100% original
Chenar din poliuretan, Manavi, CR810BL - 21x1.8x21 cm
53,43 RON
Chenarul decorativ din poliuretan CR810BL este o capodopera sculptata, care emana o gratie aparte. Cu dimensiunile sale delicate de 20x1.8x19 cm, acesta este o aditie perfecta pentru orice incapere, aducand o nota distinctiva si rafinata in decor. Suprafata sa, cu un finisaj impecabil, straluceste in lumina naturala, reveland detalii elaborate si reliefuri subtile. Poliuretanul de inalta calitate utilizat in realizarea chenarului adauga un aspect luxos, imitand perfect textura si consistenta lemnului pretios. In jurul marginilor chenarului, se desfasoara un design fermecator, inspirat de motive clasice. Linii elegante, ornamente delicate si elemente florale se impletesc armonios, conferindu-i un aspect sofisticat si atemporal. Aceste detalii sunt sculptate cu maiestrie, evidentiind abilitatile remarcabile ale artizanului. Culoarea chenarului, CR810BL, este un alb elegant, care adauga un contrast subtil si subliniaza frumusetea formelor si a detaliilor sale. Acest ton misterios si plin de eleganta este ideal pentru a sublinia opere de arta, fotografii sau chiar oglinzi decorative. Pe langa frumusetea sa estetica, chenarul decorativ din poliuretan CR810BL este, de asemenea, rezistent si usor de intretinut. Durabilitatea sa face ca acest obiect sa fie o investitie pe termen lung, aducand o bucurie estetica in spatiul in care este amplasat. Cu un aspect sofisticat si detaliat, chenarul decorativ din poliuretan CR810BL aduce o nota de eleganta si rafinament in orice incapere. Indiferent daca este amplasat intr-un living elegant, intr-un birou incarcat de creativitate sau intr-un dormitor plin de farmec, acest chenar transforma spatiul intr-o adevarata opera de arta.
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Ultimul an
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.
Întrebări frecvente
Ce compoziție textilă are Chenar din poliuretan, Manavi, CR810BL - 21x1.8x21 cm?
Compoziția exactă a Chenar din poliuretan, Manavi, CR810BL - 21x1.8x21 cm — procentele de bumbac, poliester, lână sau alte fibre — este specificată în fișa produsului de pe site-ul magazinului elegance-decor.ro, împreună cu densitatea țesăturii acolo unde producătorul o comunică. Această fișă este sursa de referință; pozele indică aspectul, dar fibra determină confortul, durabilitatea și modul de întreținere.
Se potrivește Chenar din poliuretan, Manavi, CR810BL - 21x1.8x21 cm cu dimensiunile patului sau camerei mele?
Confruntați cotele din fișa Chenar din poliuretan, Manavi, CR810BL - 21x1.8x21 cm (pe pagina magazinului elegance-decor.ro) cu măsurătorile dumneavoastră: dimensiunea saltelei pentru lenjerii și cuverturi, respectiv suprafața utilă a încăperii pentru covoare — scăzând zonele ocupate de mobilierul fix. O diferență de 10 cm la o față de pilotă înseamnă colțuri goale; la un covor, poate însemna uși care nu se mai închid. Măsurați înainte, nu după.
Ce valoare are Chenar din poliuretan, Manavi, CR810BL - 21x1.8x21 cm în prezent?
Prețul actual al Chenar din poliuretan, Manavi, CR810BL - 21x1.8x21 cm este 53.43 RON, cu TVA inclus — valoarea comunicată de feedul magazinului elegance-decor.ro la ultima sincronizare. Livrarea se tarifează separat; covoarele mari se expediază rulate, în colete lungi, uneori cu taxă de gabarit. Pragul de transport gratuit al magazinului, afișat la checkout, merită atins — textilele pentru mai multe camere comandate împreună îl depășesc ușor.
Ce modalități de achitare am pentru Chenar din poliuretan, Manavi, CR810BL - 21x1.8x21 cm?
Cele oferite de magazinul elegance-decor.ro la finalizarea comenzii: plata cu cardul prin procesator securizat, ramburs la curier și, în funcție de magazin, rate sau alte instrumente. Subliniem că Lenjerii Romania nu participă la tranzacție sub nicio formă — datele de plată se introduc exclusiv pe site-ul magazinului, iar factura este emisă de acesta.
Cum returnez Chenar din poliuretan, Manavi, CR810BL - 21x1.8x21 cm dacă nu corespunde așteptărilor?
Dispuneți de termenul legal de 14 zile calendaristice de la primire (OUG 34/2014), cu articolul în stare nefolosită, cu etichetele și ambalajul păstrate — condiție firească la textilele de pat, unde igiena primează. Pernele, pilotele și articolele sigilate desigilate pot fi refuzate la retur, excepție prevăzută de lege. Procedura detaliată se află în politica de retur a magazinului elegance-decor.ro.
În ce interval sosește Chenar din poliuretan, Manavi, CR810BL - 21x1.8x21 cm?
Magazinul elegance-decor.ro expediază uzual în 1-2 zile lucrătoare, iar curierul livrează în alte 1-3 — lenjeriile și cuverturile călătoresc în colete standard, covoarele rulate în colete de lungime mare, pentru care unii curieri programează livrarea telefonic. Termenul și costul exact apar la finalizarea comenzii, pe site-ul magazinului, înainte de plată.
Este Chenar din poliuretan, Manavi, CR810BL - 21x1.8x21 cm disponibil pentru livrare?
Feedul magazinului elegance-decor.ro raportează în acest moment: în stoc. Actualizarea este automată, însă la seturile de lenjerie disponibilitatea pe fiecare dimensiune se verifică pe pagina produsului din magazin — un model poate exista pentru pat dublu și lipsi pentru o persoană. Dacă varianta necesară dumneavoastră este în stoc, recomandăm finalizarea comenzii fără amânare.
Din ce motiv Chenar din poliuretan, Manavi, CR810BL - 21x1.8x21 cm se comandă la elegance-decor.ro și nu aici?
Deoarece Lenjerii Romania îndeplinește exclusiv rolul de catalog comparativ al textilelor de interior: reunim ofertele magazinelor partenere pentru a vă înlesni alegerea, fără a deține stocuri sau a procesa comenzi. Chenar din poliuretan, Manavi, CR810BL - 21x1.8x21 cm aparține sortimentului elegance-decor.ro — acolo se încheie contractul de vânzare, cu factura, garanția și returul aferente. La orice neconcordanță de date, informația magazinului prevalează.
Există șanse ca Chenar din poliuretan, Manavi, CR810BL - 21x1.8x21 cm să se ieftinească?
Politica de preț aparține magazinului elegance-decor.ro; noi doar oglindim automat valoarea curentă de 53.43 RON, astfel încât orice reducere devine vizibilă imediat pe Lenjerii Romania. Istoric, textilele de interior beneficiază de campanii la schimbările de sezon și în perioadele de reamenajare (începutul anului, toamna). Dacă articolul este necesar acum, prețul actual este cel puțin corect informat.
Cum procedez dacă Chenar din poliuretan, Manavi, CR810BL - 21x1.8x21 cm prezintă defecte de fabricație?
Vă adresați magazinului elegance-decor.ro, care răspunde prin garanția legală de conformitate de minimum 2 ani (Legea 449/2003 și OUG 140/2021): tivuri desfăcute, imprimeuri care se degradează la prima spălare conformă instrucțiunilor, fermoare defecte — toate se soluționează prin înlocuire sau restituirea sumei. Documentați defectul fotografic și păstrați factura primită în colet.
Alte produse de la elegance-decor.ro
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Popular
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Produse similare
Fără imagine
-12%
Fără imagine
Fără imagine
-25%
Fără imagine
Fără imagine
-25%
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
-12%
Fără imagine
-25%
Fără imagine
Fără imagine
Ți-au plăcut aceste produse?
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
Fără imagine
-15%
Fără imagine